Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
ADRESİMİZ
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Haftaiçi
09:00 - 18:00
Cumartesi
09:00 - 18:00
Pazar
KAPALI
BİZE ULAŞIN
Online Randevu


Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

WHATSAPP
Whatsapp Randevu

Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilir randevunuzu alabilirsiniz.

05301769183
Randevu Alın

Estetik Diş Hekimliği

Dişler, yüzümüzdeki estetik görünümün en önemli ve en dikkat çekici parçasıdır. Estetik ve doğal bir görünüm için dişler ve diş etleri, dudaklar ve yüz ile uyum içerisinde olmalıdır. Gülümseme sırasında göze hoş görünen, ahenk içerisinde sıralanmış, ten rengine uygun beyazlıktaki dişler kişinin öz güvenini arttırarak sosyal hayatını da olumlu yönde etkilemektedir.

Diş estetiğinin sağlanmasında, uzman hekimin muayenesi ile dişlerdeki sorunların tespitinin yanı sıra, hastanın beklentileri, karakteri ve alışkanlıklarının net olarak anlaşılması da önemli rol oynamaktadır. Kişiye özgü güzel bir gülüşün elde edilmesi, sorunun kapsamına göre diş beyazlatma ile tek seans sürebileceği gibi, tel tedavisi gibi zaman alıcı uygulamaları içerdiğinde uzun soluklu olabilmektedir.

Estetik diş hekimliği uygulamaları gülüş tasarımı, diş eti şekillendirme (pembe estetik), diş beyazlatma (bleaching), estetik dolgu uygulamaları (kompozit bonding), yaprak porselen (porselen lamineler), tam seramik ve zirkonyum kaplamalar, tel tedavisi (ortodonti) ve implant tedavilerini kapsamaktadır.