Özel Ankara Yıldız Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2013 yılında kurulan Özel Çankaya Hikmet Bozyel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ismi ile 6 yıl hizmet verdikten sonra 2019 yılı haziran ayı itibariyle yeni isimle, aynı adreste ve aynı hekim kadrosu ile hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Ankara Yıldız Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ankara’da bulunan diğer diş poliklinikleri gibi Ankara halkının ağız ve diş sağlık sorunlarına çözüm bulmak için çalışmaktadır.

Bugüne kadar yüzlerce tedavi gerçekleştirmiş olan Özel Ankara Yıldız Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bundan sonra da hem Ankara halkına hem de Ankara’ya gelebilen tüm hastalara hizmet vermek için elinden geleni yapmaya devam edecektir.
Ankara diş hekimleri olarak, implant, kanal tedavisi, çürük diş tedavisi, çene cerrahisi, estetik diş hekimliği, tel tedavisi, protez ve çocuk diş tedavilerinde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Hem sosyal medyada hem de karşılıklı görüşmelerimizde hastalarımızın pozitif yorumlarını duymak ve sağlıklarına kavuşarak mutlu olduklarını görmek bizim en büyük ödülümüz olmaktadır.
Diş ağrıları ve hastalıkları, insanların yaşam kalitesini oldukça düşürmektedir. Kliniğimize gelen hastaların tedavilerini tamamlayıp kaybettikleri konforu yeniden sağlayarak mutlu bir şekilde ayrılmalarını görmekten gurur duymaktayız. Gelişen ülkemizde hastalarımıza kaliteli ve iyi çözümler sunmak, onları maddi ve manevi sıkıntılara sokmadan sorunlarını çözmek öncelikli hedeflerimizdir.

Diş hastalıklarının tedavisinde en sık karşılaşılan durum hastaların diş hekimi fobisidir. Diş hekimi fobisi olan hastalarımızı dinleyip anlayarak ve tecrübelerimizle onların bu fobisini aşarak diş tedavilerini tamamlayıp hızlı bir şekilde sağlıklarına kavuşmalarını sağlamaktayız. Ülkemizde diş hekimi fobisi gün geçtikçe azalma gösterse de tüm diş hekimlerinin ortak sorunu olarak güncelliğini korumaktadır.
Soru, görüş ve önerileriniz için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir ya da info@yildizdis.com adresine mail atabilirsiniz.

EKİBİMİZ

hakkı

Dt. Hakkı Gökçe

Diş Hekimi

Daha Fazlası

Dr. Dt. İrem Türkcan

Protez Doktoru

Daha Fazlası

Dr. Dt. Can Engin Durmaz

Çene Cerrahı

Daha Fazlası

ÖZlem

Dr. Dt. Özlem Sezgin Çınar

Ortodonti Uzmanı

Daha Fazlası

Uzm. Dt. Burcu Ulusoy

Çocuk Diş Hekimi

Daha Fazlası

Elvan Koçak

Hasta Danışmanı

Demet Erol

Klinik Asistan

İrem Eryiğit

Klinik Asistan

TürkçeEnglishFrançaisDeutschРусский
Sohbet Başlatın
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?